آموزش سازمانی

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های پیش روی سازمان‌ها در امن‌سازی زیرساخت‌های فناوری اطلاعات خود و محافظت از آن‌ها در برابر مهاجمین، کمبود نیروی متخصص امنیت سایبری در سطح دنیا است. یکی از راهکارهای مورد استفاده‌ی این‌ سازمان‌ها برای کم‌رنگ‌تر کردن این مساله، تامین بخشی از متخصصین امنیت مورد نیاز خود با استفاده از آموزش پرسنل مستعد و علاقه‌مند به امنیت سایبری در داخل سازمان است. این چالش در ایران نیز وجود دارد و حتی در بسیاری موارد، بیش از  کشورهای توسعه یافته یا در حال توسعه‌ احساس می‌شود. علاوه بر موارد ذکر شده، بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها دارای تیم امنیت سایبری متخصص هستند اما نیاز دارند تا دانش تیم‌ امنیت سایبری خود را تقویت یا به‌روزرسانی کنند.

«آکادمی راوین» با تکیه بر تجربه‌ی خود در زمینه‌ی آموزش تخصصی امنیت سایبری، تمام دوره‌های خود را مبتنی بر مسیرهای آموزشی ارایه کرده است. این مسیرهای آموزشی بر اساس تخصص‌های استاندارد امنیت سایبری در دنیا طراحی و ارایه شده است. سازمان‌ها و کارشناسان آن‌ها با استفاده از این مسیرها می‌توانند دوره‌های آموزشی را بر اساس اهداف و چشم‌انداز خود در امنیت سایبری انتخاب کرده و از گذراندن دوره‌های پراکنده خودداری کنند.

در همین راستا «آکادمی راوین» آمادگی دارد تا در راستای برگزاری دوره‌های تخصصی امنیت سایبری با سازمان‌ها و شرکت‌ها همکاری نماید. دوره‌های آموزشی بنابر نوع درخواست سازمان‌ها می‌تواند در محل آموزشگاه، در محل سازمان و یا به صورت آنلاین برگزار شود. همچنین سازمان‌ها می‌توانند با عقد قرارداد میان مدت، یک یا چند مسیر آموزشی را برای پرسنل خود خریداری نمایند. به عنوان مثال یک سازمان با انتخاب مسیر «متخصص پاسخ به تهدیدات سایبری»، می‌تواند تا آموزش افراد مورد نظر خود را از سطح پایه‌ی فناوری اطلاعات تا سطح خبره‌ی پاسخ به رخدادها، به «آکادمی راوین» برون‌سپاری کند. مسیرهای آموزشی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند تا پاسخ‌گوی نیاز منابع انسانی سازمان‌ها در انواع تخصص‌های امنیت سایبری شامل ارزیابی امنیتی، امن‌سازی و دفاع، پاسخ به تهدیدات، کارشناس لایه‌های مختلف مرکز SOC‌ و غیره باشد. برای مشاهده‌ی مسیرهای آموزشی آکادمی راوین اینجا کلیک کنید.

همچنین پرسنل سازمان‌ها یا شرکت‌ها در صورت عقد یک تفاهم‌نامه‌ی سالانه سازمان مورد خود با آکادمی راوین، می‌توانند با تخفیف ویژه در تمام دوره‌های ارایه شده ثبت‌نام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا درخواست جلسه‌ی مذاکره، می‌توانید با آدرس ایمیل info@ravinacademy.com یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

ارسال پیام