تخفیف‌ها

تخفیف دانشجویی

با توجه به این‌که اغلب دانشجوها از درآمد مستقل بالایی برخوردار نیستن، می‌تونید با ارسال تصویر کارت دانشجویی خودتون از تخفیف ۱۵ درصدی (تا سقف سیصد و پنجاه هزار تومان) استفاده کنید.

 

 ثبت نام زودهنگام

اگر حداکثر تا سه هفته قبل از شروع دوره ثبت نام کنید می‌تونید از کد تخفیف ۱۰ درصدی (بدون سقف تخفیف) برخوردار بشید.

 

تخفیف ثبت‌نام در بیش از یک دوره

اگر در گذشته حداقل در یکی از دوره‌های آکادمی راوین حضور داشتید یا قصد دارید به طور همزمان در بیش از یک دوره ثبت‌نام کنید، می‌تونید یک کد تخفیف ۱۵ درصدی (تا سقف سیصد و پنجاه هزار تومان) برای دوره‌هایی که قصد ثبت‌نام دارید دریافت کنید.

 

انتشار مقاله یا ویدیوی آموزشی

علاوه بر موارد ذکر شده، با ارسال مقاله یا ویدیوی آموزشی به آکادمی راوین و انتشار آن می‌تونید کد تخفیف ۱۰ درصدی (تا سقف دویست هزار تومان) از یک دوره‌ به انتخاب خودتون دریافت کنید. فقط به یاد داشته باشید کیفیت مقاله (یا ویدیو) باید به تایید آکادمی برسه تا منتشر بشه. هم‌چنین پیشنهاد می‌کنیم قبل از شروع به نوشتن مقاله (یا تولید ویدیو)، با ما در ارتباط باشید تا در خصوص موضوع و شیوه‌ی نگارش به توافق برسیم. نکته آخر این‌که تعداد مقالاتی (یا ویدیوهایی) که می‌تونید در آکادمی راوین منتشر کنید هیچ محدودیتی نداره و تمام مقالات (یا ویدیوها) به اسم خودتون در وبلاگ منتشر می‌شه.

 

برنده شدن در قرعه‌کشی تلگرام

در زمان‌های مختلف بین اعضای کانال تلگرام آکادمی راوین، به قید قرعه کد تخفیف به برندگان اهدا خواهد شد. این قرعه‌کشی‌ها ممکنه با اطلاع‌رسانی قبلی یا به صورت تصادفی و بدون اطلاع‌رسانی انجام بشه. مقدار کد تخفیف هم ممکنه در هر قرعه‌کشی متفاوت باشه. با استفاده از لینک زیر می‌تونید عضو گروه تلگرام ما بشید:

https://t.me/ravinacademy

 

حضور در وبینارها و کنفرانس‌ها

با حضور در وبینارها و کنفرانس‌های آکادمی راوین، می‌تونید از کد تخفیف‌هایی که در آن‌ها ارایه می‌شود، استفاده کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.