تمام دوره‌های آکادمی راوین بر اساس مسیرهای شغلی موجود در صنعت امنیت سایبری دنیا از سطح پایه تا خبره طراحی و ارایه شده‌اند. همچنین هر یک از دوره‌ها در یکی از دو مسیر آبی یا قرمز قرار دارند. مسیر آبی شامل دوره‌ها و مشاغل تخصصی در زمینه‌ی دفاع سایبری و مسیر قرمز شامل‌ دوره‌ها و مشاغل تخصصی در زمینه‌ی دفاع تهاجمی و ارزیابی امنیتی می‌شود.
در حال حاضر دوره‌های آکادمی راوین هم به صورت حضوری برگزار می‌شود و هم به صورت آنلاین، تا دانشجویانی که به هر دلیل امکان حضور ندارند نیز بتوانند از این دوره‌ها بهره‌مند شوند.
اگر حداقل ۸۰ درصد از یک دوره را حضور داشته باشید، در پایان دوره یک گواهی‌نامه‌ی «حضور در دوره» به صورت رایگان به شما اهدا خواهد شد. اما برای دریافت مدرک دوره، که تایید کننده‌ی یادگیری شما باشد،‌ نیاز است تا در آزمون آن دوره شرکت کرده و حداقل ۷۰ نمره از ۱۰۰ نمره‌ی آزمون را دریافت کنید.
ظرفیت هر یک از دوره‌های آکادمی راوین، با توجه به شرایط آن دوره مانند آنلاین یا آفلاین بودن، سطح تخصص دوره، حجم تقاضا، تجهیزات مورد نیاز دوره و سایر موارد، اغلب بین ۸ تا ۳۰ نفر متفاوت خواهد بود.
در صورتی که پس از ثبت نام، از حضور در دوره پشیمان شدید می‌توانید ثبت‌نام خود را قبل از شروع دوره لغو کرده و تمام وجه را دریافت کنید. اما پس از شروع دوره امکان لغو ثبت‌نام وجود نخواهد داشت.
در صورت علاقه‌مندی به تدریس در آکادمی راوین، می‌توانید درخواست خود را از طریق وب‌سایت، ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی که آکادمی راوین در آن‌ها فعال است، برای ما ارسال کنید.
بله، آکادمی راوین آمادگی دارد تا تمام دوره‌های خود را به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی در محل خود یا در محل متقاضی برگزار نماید.
بله، در صورت درخواست شرکت‌ یا سازمان‌ها اگر تعداد متقاضیان بیش از ۱۵ نفر باشد، امکان طراحی و برگزاری دوره به صورت خاص برای سازمان متقاضی نیز وجود دارد.
علاوه بر خدمات آموزشی، خدماتی مانند تحقیق تخصصی و مشاوره در تمام زمینه‌های مرتبط با امنیت سایبری نیز توسط این موسسه ارایه می‌شود.
خیر، این موسسه به طور تخصصی تنها در زمینه‌ی آموزش و پژوهش در حوزه‌ی امنیت سایبری فعالیت دارد.

جواب را پیدا نکردید؟