وبینارهای آکادمی راوین

یکی از اهداف اساسی آکادمی راوین، همکاری با متخصصین فعال داخلی در راستای تولید محتوای متنوع و با کیفیت در زمینه‌های مختلف امنیت سایبری و ارایه‌ی آن به صورت رایگان یا با هزینه‌ی بسیار پایین است. به‌گونه‌ای‌که‌ متخصصین امنیت سایبری بتوانند دانش و تجربه‌ی خود را به راحتی و با کمترین هزینه‌ی ممکن در اختیار علاقه‌مندان و سایر کارشناسان فعال در این زمینه قرار دهند.

در همین راستا وبینارهای آکادمی راوین به عنوان یک پلتفرم ارتباطی، اغلب به صورت رایگان امکان ارتباط زنده بین متخصصین و علاقه‌مندان امنیت را بر قرار می‌کند. به عبارت دیگر افرد متخصص، تجربه یا دستاور‌های خود در یک موضوع خاص امنیتی را با بهره‌برداری از ابزارهایی مانند اسلاید، لابراتوارهای طراحی شده و غیره طی ۱ تا ۳ ساعت به مخاطبان خود ارایه می‌دهند. همچنین مخاطبان امکان ارتباط با متخصص ارایه‌دهنده را داشته و می‌توانند سوال‌های خود را از ارایه‌دهنده بپرسند.

اما اگر امکان حضور در وبیناری که به موضوع آن علاقه‌مند هستید را نداشتید، می‌توانید ویدیوی ضبط شده‌ی آن را به صورت رایگان تماشا کنید. ویدیوی تمام وبینارهای آکادمی راوین با کمی فاصله پس از برگزاری، در این صفحه منتشر می‌شود. بنابراین شما امکان دسترسی رایگان به آرشیو وبینارهای آکادمی راوین را خواهید داشت تا در زمان مناسب آن‌ها را تماشا کنید.