در باره ما

آکادمی راوین مؤسسه‌ای پیشرو در ارائه‌ی دوره‌های آموزشی و خدمات
پیشرفته‌ی امنیت سایبری، همگام با دانش روز دنیا

جهانی فکر کنیم؛
جهانی بـیـامــوزیــم

شروع فعالیت آکادمی راوین

شروع فعالیت آکادمی راوین

با توجه به ضعف‌‌ها و چالش‌های اساسی موجود در بخش‌های مختلف صنعت امنیت سایبری کشور، آکادمی راوین فعالیت خود را با هدف ارائه‌ی آموزش، تحقیقات و خدمات پیشرفته‌ی امنیت سایبری در تراز استانداردهای جهانی، از سال ۱۳۹۹ شروع کرد.

پرورش جوانان مستعد

پرورش جوانان مستعد

یکی از ویژگی‌های تیم آکادمی راوین که آن را از سایر مؤسسه‌های فعال در داخل کشور متمایز می‌کند، کشف و پرورش جوانان مستعد و فعال جامعه‌ی امنیت سایبری کشور و استفاده از دانش، انگیزه‌ و تخصص‌های کم‌یاب آن‌ها در کنار متخصصان باتجربه‌ی این حوزه برای ایجاد فرایندهای مدرن آموزشی و خدماتی است.

دوره‌های پیشرفته

دوره‌های پیشرفته

آکادمی راوین دوره‌های آموزشی خود را براساس آخرین رخدادها و دانش روز دنیا و مبتنی‌بر مسیرهای شغلی موردنیاز امنیت سایبری در سازمان‌های داخلی و خارجی تدوین کرده است و تلاش می‌کند با تولید محتوای رایگان و در نظر گرفتن شرایط ویژه‌ی ثبت‌نام، از علاقه‌مندان ورود به دنیای امنیت سایبری و فعالان این زمینه حمایت کند. این مؤسسه علاوه‌بر ارائه‌ی خدمات آموزشی، خدمات پیشرفته‌ی امنیت سایبری را نیز در تمام سطوح به سازمان‌ها ارائه می‌دهد.

به آکادمی راویـن بپیوندید

اگر علاقه‌مندید تا دانش و تخصص خود را در قالب تدریس، مقاله، ویدیو و غیره با سایر افراد علاقه‌مند به امنیت سایبری به اشتراک بگذارید، به آکادمی راوین بپیوندید.