• دوره‌های ارایه شده، بر چه اساسی طراحی شده‌اند؟

  تمام دوره‌های آکادمی راوین بر اساس مسیرهای شغلی موجود در صنعت امنیت سایبری دنیا از سطح پایه تا خبره طراحی و ارایه شده‌اند. دوره‌ها یا در یکی از مسیرهای آبی، قرمز و بنفش قرار دارند و یا دوره‌های مکمل این مسیرها هستند. مسیر آبی شامل دوره‌ها و مشاغل تخصصی در زمینه‌ی دفاع سایبری، مسیر قرمز شامل‌ دوره‌ها و مشاغل تخصصی در زمینه‌ی دفاع تهاجمی و ارزیابی امنیتی می‌شود و مسیر بنفش پلی بین این دو خواهد بود.

 • دوره‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شود یا غیر حضوری؟

  دوره‌های آکادمی راوین به سه صورت حضوری، آنلاین و ترکیبی (آفلاین و آنلاین) برگزار می‌شود تا دانشجویانی که به هر دلیل امکان حضور ندارند نیز بتوانند از این دوره‌ها بهره‌مند شوند.

 • آیا برای دریافت گواهی‌نامه‌ی هر دوره، شرکت در آزمون اجباری است؟

  برای دریافت گواهینامه‌ی دوره‌های آکادمی راوین پس از جلسه‌ی پایانی آزمونی برگزار خواهد شد که با قبولی در این آزمون، امکان صدور گواهینامه‌ی دوره برای شما را خواهیم داشت. حضور در آزمون پایانی و دریافت گواهینامه‌ی دوره برای شرکت‌کنندگان اختیاری است.

 • ظرفیت هر دوره چند نفر است؟

  ظرفیت هر یک از دوره‌های آکادمی راوین، با توجه به شرایط آن دوره مانند آنلاین یا آفلاین بودن، سطح تخصص دوره، حجم تقاضا، تجهیزات مورد نیاز دوره و سایر موارد، اغلب بین ۸ تا ۳۰ نفر متفاوت خواهد بود. در صورتی که دوره به حداقل ظرفیت لازم نرسد، شروع دوره با تاخیر همراه خواهد بود.

 • آیا پس از ثبت‌نام، امکان استرداد وجه وجود دارد؟

  در صورتی که پس از ثبت‌نام از حضور در دوره پشیمان شدید، می‌توانید ثبت‌نام خود را قبل از شروع دوره لغو کنید. مبلغ دریافتی از شما عودت خواهد شد یا در صورت تمایل برای شرکت در دوره‌های دیگر مدنظر شما به صورت اعتبار نزد ما باقی خواهد ماند. اما پس از شروع دوره امکان لغو ثبت‌نام وجود نخواهد داشت.

 • آیا بدون حضور در دوره‌‌های آکادمی راوین، امکان شرکت در آزمون‌های آن و اخذ مدرک وجود دارد؟

  خیر، برای شرکت در آزمون‌ها حضور در دوره‌ی مربوطه الزامی است.

 • چگونه می‌توانم برای تدریس در آکادمی راوین اقدام کنم؟

  در صورت علاقه‌مندی به تدریس در آکادمی راوین، می‌توانید درخواست خود را از طریق وب‌سایت، ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی که آکادمی راوین در آن‌ها فعال است، برای ما ارسال کنید. ravinacademy.com/become-an-instructor

 • آیا آکادمی راوین دوره‌های خود را به صورت خصوصی یا نیمه‌خصوصی هم برگزار می‌کند؟

  بله، آکادمی راوین آمادگی دارد تا تمام دوره‌های خود را به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی برای تمامی ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی در محل خود یا در محل متقاضی برگزار نماید.

 • آیا امکان برگزاری دوره‌های تخصصی امنیت سایبری، غیر از دوره‌های تعریف‌شده‌ی آکادمی، نیز وجود دارد؟

  بله، در صورت درخواست شرکت‌ یا سازمان‌ها اگر تعداد متقاضیان بیش از ۱۰ نفر باشد، امکان طراحی و برگزاری دوره به صورت خاص برای سازمان متقاضی نیز وجود دارد.

 • آکادمی راوین غیر از آموزش چه خدماتی ارایه می‌کند؟

  علاوه بر خدمات آموزشی، خدماتی مانند تحقیق تخصصی و مشاوره در تمام زمینه‌های مرتبط با امنیت سایبری نیز توسط این موسسه ارایه می‌شود.

 • آیا آکادمی راوین مشاوره‌ی تخصصی فردی ارایه می‌دهد؟

  بله، در کنار وبینارها و ویدیوهای مشاوره‌ای رایگان، رزرو جلسات مشاوره‌ای فردی با متخصصان آکادمی راوین امکان‌پذیر است. ۹۱۶۹۳۰۲۳-۰۲۱ (داخلی ۳)