آکادمی راوین در کنار شما

مشاوره شغلی

تصمیم برای ورود به بازار کار، تغییر مسیر و همچنین ارتقای شغلی، می‌تواند همواره دلهره‌آور و گیج‌کننده باشد. در این مسیر، مشاوره‌ی شغلی به‌عنوان ابزاری مؤثر در توسعه‌ی حرفه‌ای و شخصی افراد، نقش اساسی دارد و به بهبود کیفیت زندگی شغلی و شخصی آن‌ها کمک می‌کند. اما مشاوره‌ی شغلی خوب، باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

به شما کمک کند تا نقاط قوت و ضعف شغلی، ارزش‌ها، علاقه‌ها و مهارت‌های شخصی خود را بهتر بشناسید.

با توجه به مهارت‌ها و توانمندی‌هایتان، برای انتخاب بهترین هدف‌های حرفه‌ای و برنامه‌ریزی مناسب، به شما کمک کند.

به شما کمک کند تا با تغییرات اجتناب‌ناپذیر در حرفه‌ی خود مواجه شوید تا بهترین راه‌حل‌ها را برای مدیریت و هماهنگی با این تغییرات، پیدا کنید.

شما را در جهت توسعه‌ی مهارت‌ها و بهبود عملکرد حرفه‌ای و افزایش ارزش در بازار کار هدایت کند.

به شما کمک کند تا در مواجهه با استرس‌ها و بحران‌های حرفه‌ای، بهترین راه‌حل‌ها و استراتژی‌ها را پیدا کنید.

برای تحقق این اهداف در مشاوره‌ی شغلی، مشاور شما باید در کنار داشتن دانش و مهارت‌های تخصصی، تجربه‌ی کاری و مهارت ارتباطی مناسبی نیز داشته باشد.

چرا تست نفوذ ؟

مشاوره‌ی شغلی امنیت سایبری

طی سال‌های اخیر، محبوبیت اشتغال در زمینه‌ی امنیت سایبری، هم با توجه به اهمیت آن در دنیای امروز ما و هم به دلیل وجود بازار کاری داغ در سراسر دنیا‌، به‌طور قابل ‌توجهی افزایش یافته است. چه در حوزه‌ی امنیت دفاعی و شاخه‌هایی مانند SOC، Threat Hunting، Malware Analysis و غیره، و چه در حوزه‌ی امنیت تهاجمی و شاخه‌هایی مانند Red Team Operations و Penetration Testing و غیره، جایگاه‌های شغلی خالی بسیار زیادی وجود دارد. سال‌هاست که به‌علت کمبود نیروی مجرب و آموزش اصولی در جامعه‌ی امنیت سایبری ایران، علاقه‌مندان و کارشناسان این حوزه دچار نوعی سردرگمی و گمراهی برای یافتن مسیرهای آموزشی و شغلی مناسب خود هستند. آکادمی راوین در کنار عرضه‌ی دوره‌ها، وبینارها و تولید محتوای عمومی و رایگان برای کمک به این مشکل، تصمیم گرفته تا با استفاده از تجربه‌ی بالای کارشناسان خود در رشته‌های مختلف امنیت سایبری، به برگزاری جلسات خصوصی مشاوره‌ی شغلی برای متقاضیان این حوزه اقدام کند.

با ما در ارتباط باشید

در‌صورت تمایل به شرکت در جلسات خصوصی مشاوره‌ی شغلی و برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً فرم زیر را تکمیل کنید تا در کوتاه‌ترین زمان، با شما در ارتباط باشیم.

شماره تماس با آکادمی راوین
۰۲۱-۹۱۶۹۳۰۲۳