تحقیقات امنیت سایبری – آکادمی راوین

تحقیقات سازمانی

در سال‌های اخیر، دنیای فناوری اطلاعات با گسترش چشم‌گیر تعداد حملات سایبری مواجه بوده است. با گسترش تیم‌های APT در دهه‌ی گذشته، پیچیدگی این حملات و تنوع روش‌های مورد استفاده‌ی مهاجمان نیز افزایش پیدا کرده است. در نتیجه سازمان‌ها برای مقابله با این حجم از حملات متنوع، نیاز دارند تا از روش‌های دفاعی و امن‌سازی جدیدتری نسبت به گذشته بهره‌مند شوند. کشور ایران نیز از این موج حملات در امان نبوده و حملات سایبری پیچیده‌ که در سال‌های اخیر در زیرساخت‌های مختلف شاهد آن‌ها بوده‌ایم، نشانه‌ای از این واقعیت است.

به همین دلیل، آکادمی راوین در راستای فعالیت‌های تحقیقاتی و آموزشی خود همواره در حال بررسی تیم‌های APT‌ و روش‌های مورد استفاده‌ی آن‌ها بوده و ابزارهایی نیز برای شناسایی و مقابله با این تیم‌ها توسعه داده است. بنابراین متخصصان این موسسه با توجه به نوع تخصص خود، علاوه بر مطالعه‌ی گروه‌های APT، آخرین دستاوردهای بین‌المللی در زمینه‌های مختلف امنیت سایبری را دنبال کرده و تلاش می‌کنند تا با روند‌های روز دنیای امنیت سایبری هم‌گام باشند.
ما با تکیه بر تیم تحقیقاتی خود، قابلیت انجام انواع تحقیقات کاربردی در زمینه امنیت، تهیه‌ی Prototype‌ تهدیدات سایبری و طراحی راهکارها و ابزارهای مبتنی بر فناوری‌های روز دنیا جهت مقابله با این تهدیدات را دارا هستیم.

برخی از مهم‌ترین زمینه‌های تحقیقاتی آکادمی راوین به شرح زیر است:

آکادمی راوین در کنار شما

آکادمی راوین در کنار شما

ما با تکیه بر تیم تحقیقاتی خود، قابلیت انجام انواع تحقیقات کاربردی در زمینه‌ی امنیت، تهیه‌ی Prototype‌ تهدیدات سایبری و طراحی راهکارها و ابزارهای مبتنی بر فناوری‌های روز دنیا جهت مقابله با این تهدیدات را دارا هستیم. برخی از مهم‌ترین زمینه‌های تحقیقاتی آکادمی راوین به شرح زیر است:

تحلیل حملات سایبری روز و طراحی راهکارهای مقابله با آن‌ها

مهندسی معکوس بدافزارها و ابزارهای مورد استفاده‌ی تیم‌های APT

شناسایی آسیب‌پذیری‌های ناشناخته‌ی موجود در سرویس‌ها و نرم‌افزارها

روش‌های امن‌سازی تجهیزات زیرساختی خاص مانند زیرساخت‌های مخابراتی، صنعتی و غیره

بررسی و تحلیل روش‌ها و اهداف تیم‌های هکری و مستندسازی آن

تحلیل و مقایسه‌ی محصولات و راهکارهای امنیتی موجود

تحلیل حملات سایبری و تولید Signature و IOA مربوط به آن‌ حملات

فعالیت‌های ذکر شده، قابلیت اجرا در انواع زیرساخت‌ها مانند زیرساخت شبکه‌های کامپیوتری، زیرساخت‌های صنعتی و زیرساخت‌های مخابراتی را دارند. همچنین آکادمی راوین آمادگی دارد تا در راستای امن‌سازی زیرساخت سازمان شما، معماری امنیتی مبتنی بر آخرین دستاور‌دهای امنیت سایبری را طراحی کرده یا در صورت وجود معماری، در راستای تحلیل و بهبود آن اقدام کند.

در کنار این سازمان‌ها بوده‌ایم

abrarvan
apk
bors
datin
irancell
mci
maliati
pasargad
phinix
rightel
shatel
spara
tejarat
ayandehbank
Gardeshgari
etellat
fanap
folad
Golgohar
Melat
mahanair
Daraei
shaparak
Tap30
graph
payampardaz

موثرتریـن دفاع در حساس‌تریـن لحظات

شماره تماس با مشاوران آکادمی راوین
۰۲۱-۹۱۶۹۳۰۲۳