تحقیقات سازمانی

در سال‌های اخیر، دنیای فناوری اطلاعات با گسترش چشمگیر تعداد حمله‌های سایبری مواجه بوده است. با گسترش تیم‌های APT در دهه‌ی گذشته، پیچیدگی این حمله‌ها و تنوع روش‌های مورد استفاده‌ی مهاجمان نیز افزایش پیدا کرده است؛ در نتیجه سازمان‌ها برای مقابله با این حجم از حمله‌های متنوع، نیاز دارند تا از روش‌های دفاعی و امن‌سازی جدیدتری نسبت به گذشته بهره‌مند شوند. کشور ایران نیز از این موج حمله‌ها در امان نبوده و حمله‌های سایبری پیچیده‌ که در سال‌های اخیر در زیرساخت‌های مختلف شاهد آن‌ها بوده‌ایم، نشانه‌ای از این واقعیت است.

به همین دلیل، آکادمی راوین در راستای فعالیت‌های تحقیقاتی و آموزشی خود، همواره در‌حال بررسی تیم‌های APT‌ و روش‌های مورد استفاده‌ی آن‌ها بوده و ابزارهایی نیز برای شناسایی و مقابله با این تیم‌ها توسعه داده است؛ بنابراین متخصصان این مؤسسه، با توجه به نوع تخصص خود، علاوه‌بر مطالعه‌ی گروه‌های APT، آخرین دستاوردهای بین‌المللی در زمینه‌های مختلف امنیت سایبری را دنبال کرده و تلاش می‌کنند تا با روند‌های روز دنیای امنیت سایبری همگام باشند.

آکادمی راوین در کنار شما

آکادمی راوین در کنار شما

ما با تکیه بر تیم تحقیقاتی خود، قابلیت انجام انواع تحقیقات کاربردی در زمینه‌ی امنیت، تهیه‌ی Prototype‌ تهدیدهای سایبری و طراحی راهکارها و ابزارهای مبتنی‌بر فناوری‌های روز دنیا برای مقابله با این تهدیدها را دارا هستیم. برخی از مهم‌ترین زمینه‌های تحقیقاتی آکادمی راوین به شرح زیر است:

تحلیل حمله‌های سایبری روز و طراحی راهکارهای مقابله با آن‌ها

مهندسی معکوس بدافزارها و ابزارهای مورد استفاده‌ی تیم‌های APT

شناسایی آسیب‌پذیری‌های ناشناخته‌ی موجود در سرویس‌ها و نرم‌افزارها

روش‌های امن‌سازی تجهیزات زیرساختی خاص، مانند زیرساخت‌های مخابراتی، صنعتی و غیره

بررسی و تحلیل روش‌ها و اهداف تیم‌های هکری و مستندسازی آن

تحلیل و مقایسه‌ی محصولات و راهکارهای امنیتی موجود

تحلیل حمله‌های سایبری و تولید Signature و IOA مربوط به آن‌ حمله‌ها

فعالیت‌های ذکر‌شده، قابلیت اجرا در انواع زیرساخت‌ها، مانند زیرساخت شبکه‌های کامپیوتری، زیرساخت‌های صنعتی و زیرساخت‌های مخابراتی را دارند. همچنین، آکادمی راوین آمادگی دارد تا در راستای امن‌سازی زیرساخت سازمان شما، معماری امنیتی مبتنی‌بر آخرین دستاور‌دهای امنیت سایبری را طراحی کرده یا در‌صورت وجود معماری، در راستای تحلیل و بهبود آن اقدام کند.

در کنار این سازمان‌ها بوده‌ایم

mahanair
Daraei
shaparak
Tap30
graph
payampardaz
abrarvan
apk
bors
datin
irancell
mci
maliati
pasargad
phinix
rightel
shatel
spara
tejarat
ayandehbank
Gardeshgari
etellat
fanap
folad
Golgohar
Melat
mahanair
Daraei
shaparak
Tap30
graph
payampardaz
abrarvan
apk
bors
datin
irancell
mci

موثرتریـن دفاع در حساس‌تریـن لحظات

شماره تماس با مشاوران آکادمی راوین
۰۲۱-۹۱۶۹۳۰۲۳