آموزش سازمانی

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های پیش روی سازمان‌ها در امن‌سازی زیرساخت‌های فناوری اطلاعات خود و محافظت از آن‌ها در برابر مهاجمان، کمبود نیروی متخصص امنیت سایبری در سطح دنیا است. یکی از راهکارهای مورد استفاده‌ی این‌ سازمان‌ها برای کم‌رنگ‌تر کردن این مسئله، تأمین بخشی از متخصصان امنیت مورد نیاز خود با استفاده از آموزش پرسنل مستعد و علاقه‌مند به امنیت سایبری در داخل سازمان است. این چالش در ایران نیز وجود دارد و حتی در بسیاری از موارد، بیش از  کشورهای توسعه‌یافته یا در‌حال توسعه‌ احساس می‌شود. علاوه‌بر موارد ذکر‌شده، بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها دارای تیم امنیت سایبری متخصص هستند؛ اما نیاز دارند تا دانش تیم‌ امنیت سایبری خود را تقویت یا به‌روزرسانی کنند.
در همین راستا، «آکادمی راوین» آمادگی دارد تا در راستای برگزاری دوره‌های تخصصی امنیت سایبری با سازمان‌ها و شرکت‌ها همکاری کند. دوره‌های آموزشی بنابر نوع درخواست سازمان‌ها می‌تواند در محل آموزشگاه، در محل سازمان یا به‌صورت آنلاین برگزار شود. همچنین، سازمان‌ها می‌توانند با عقد قرارداد میان‌مدت، یک یا چند مسیر آموزشی را برای پرسنل خود خریداری کنند. به‌عنوان مثال، یک سازمان با انتخاب مسیر «متخصص پاسخ به تهدیدهای سایبری»، می‌تواند آموزش افراد مورد نظر خود را از سطح پایه‌ی فناوری اطلاعات تا سطح خبره‌ی پاسخ به رخدادها، به «آکادمی راوین» برون‌سپاری کند. مسیرهای آموزشی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند تا پاسخ‌گوی نیاز منابع انسانی سازمان‌ها در انواع تخصص‌های امنیت سایبری شامل ارزیابی امنیتی، امن‌سازی و دفاع، پاسخ به تهدیدها، کارشناس لایه‌های مختلف مرکز SOC‌ و غیره باشد.

در کنار این سازمان‌ها بوده‌ایم

mahanair
Daraei
shaparak
Tap30
graph
payampardaz
abrarvan
apk
bors
datin
irancell
mci
maliati
pasargad
phinix
rightel
shatel
spara
tejarat
ayandehbank
Gardeshgari
etellat
fanap
folad
Golgohar
Melat
mahanair
Daraei
shaparak
Tap30
graph
payampardaz
abrarvan
apk
bors
datin
irancell
mci

دوره‌های سازمانی پیشنهادی

مزایای راویـن برای سازمان‌ها

همگام با دانش روز دنیا
آموزش سناریو‌محور
مبتنی‌بر مسیرهای آموزشی

در مسیـر خودت باش.

یکی از اهداف اصلی آکادمی راوین، ارائه‌ی آموزش کاربردی به علاقه‌مندان امنیت سایبری است تا این افراد با گذراندن موفقیت‌آمیز دوره‌های آموزشی، بتوانند در موقعیت‌های شغلی دل‌خواه خود در داخل یا خارج از کشور مشغول به کار شوند.

مشاهده‌ی مسیرهای آموزشی

سازمان خود را با آگاهی ایمن کنید…

شماره تماس با مشاوران آکادمی راوین
۰۲۱-۹۱۶۹۳۰۲۳