آموزش سازمانی – آکادمی راوین

آموزش سازمانی

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های پیش روی سازمان‌ها در امن‌سازی زیرساخت‌های فناوری اطلاعات خود و محافظت از آن‌ها در برابر مهاجمین، کمبود نیروی متخصص امنیت سایبری در سطح دنیا است. یکی از راهکارهای مورد استفاده‌ی این‌ سازمان‌ها برای کم‌رنگ‌تر کردن این مساله، تامین بخشی از متخصصین امنیت مورد نیاز خود با استفاده از آموزش پرسنل مستعد و علاقه‌مند به امنیت سایبری در داخل سازمان است. این چالش در ایران نیز وجود دارد و حتی در بسیاری موارد، بیش از  کشورهای توسعه یافته یا در حال توسعه‌ احساس می‌شود. علاوه بر موارد ذکر شده، بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها دارای تیم امنیت سایبری متخصص هستند اما نیاز دارند تا دانش تیم‌ امنیت سایبری خود را تقویت یا به‌روزرسانی کنند.
در همین راستا «آکادمی راوین» آمادگی دارد تا در راستای برگزاری دوره‌های تخصصی امنیت سایبری با سازمان‌ها و شرکت‌ها همکاری نماید. دوره‌های آموزشی بنابر نوع درخواست سازمان‌ها می‌تواند در محل آموزشگاه، در محل سازمان و یا به صورت آنلاین برگزار شود. همچنین سازمان‌ها می‌توانند با عقد قرارداد میان‌مدت، یک یا چند مسیر آموزشی را برای پرسنل خود خریداری نمایند. به عنوان مثال، یک سازمان با انتخاب مسیر «متخصص پاسخ به تهدیدات سایبری»، می‌تواند تا آموزش افراد مورد نظر خود را از سطح پایه‌ی فناوری اطلاعات تا سطح خبره‌ی پاسخ به رخدادها، به «آکادمی راوین» برون‌سپاری کند. مسیرهای آموزشی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند تا پاسخ‌گوی نیاز منابع انسانی سازمان‌ها در انواع تخصص‌های امنیت سایبری شامل ارزیابی امنیتی، امن‌سازی و دفاع، پاسخ به تهدیدات، کارشناس لایه‌های مختلف مرکز SOC‌ و غیره باشد.

در کنار این سازمان‌ها بوده‌ایم

abrarvan
apk
bors
datin
irancell
mci
mellat
pasargad
phinix
rightel
shatel
spara
tejarat
ayandehbank
banktourism
etellat
fanap
folad
golkohar
irisa
mahanair
maliati
shaparak
tapsi
eghtesad

دوره‌های سازمانی پیشنهادی

مزایای راویـن برای سازمان‌ها

همگام با دانش روز دنیا
آموزش سناریو محور
مبتنی بر مسیرهای آموزشی

در مسیـر خودت باش.

یکی از اهداف اصلی آکادمی راوین، ارایه‌ی آموزش کاربردی به علاقه‌مندان امنیت سایبری است تا این افراد با گذراندن موفقیت‌آمیز دوره‌های آموزشی، بتوانند در موقعیت‌های شغلی دل‌خواه خود در داخل یا خارج از کشور مشغول به کار شوند.

مشاهده‌ی مسیرهای آموزشی

سازمان خود رابا آگاهی ایمن کنید…

شماره تماس با مشاوران آکادمی راوین
۰۲۱-۹۱۶۹۳۰۲۳