آموزش سازمانی

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های پیش روی سازمان‌ها در امن‌سازی زیرساخت‌های فناوری اطلاعات خود و محافظت از آن‌ها در برابر مهاجمین، کمبود نیروی متخصص امنیت سایبری در سطح دنیا است. یکی از راهکارهای مورد استفاده‌ی این‌ سازمان‌ها برای کم‌رنگ‌تر کردن این مساله، تامین بخشی از متخصصین امنیت مورد نیاز خود با استفاده از آموزش پرسنل مستعد و علاقه‌مند به امنیت سایبری در داخل سازمان است. این چالش در ایران نیز وجود دارد و حتی در بسیاری موارد، بیش از  کشورهای توسعه یافته یا در حال توسعه‌ احساس می‌شود. علاوه بر موارد ذکر شده، بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها دارای تیم امنیت سایبری متخصص هستند اما نیاز دارند تا دانش تیم‌ امنیت سایبری خود را تقویت یا به‌روزرسانی کنند.
در همین راستا «آکادمی راوین» آمادگی دارد تا در راستای برگزاری دوره‌های تخصصی امنیت سایبری با سازمان‌ها و شرکت‌ها همکاری نماید. دوره‌های آموزشی بنابر نوع درخواست سازمان‌ها می‌تواند در محل آموزشگاه، در محل سازمان و یا به صورت آنلاین برگزار شود. همچنین سازمان‌ها می‌توانند با عقد قرارداد میان‌مدت، یک یا چند مسیر آموزشی را برای پرسنل خود خریداری نمایند. به عنوان مثال، یک سازمان با انتخاب مسیر «متخصص پاسخ به تهدیدات سایبری»، می‌تواند تا آموزش افراد مورد نظر خود را از سطح پایه‌ی فناوری اطلاعات تا سطح خبره‌ی پاسخ به رخدادها، به «آکادمی راوین» برون‌سپاری کند. مسیرهای آموزشی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند تا پاسخ‌گوی نیاز منابع انسانی سازمان‌ها در انواع تخصص‌های امنیت سایبری شامل ارزیابی امنیتی، امن‌سازی و دفاع، پاسخ به تهدیدات، کارشناس لایه‌های مختلف مرکز SOC‌ و غیره باشد.

در کنار این سازمان‌ها بوده‌ایم

دوره‌های سازمانی پیشنهادی

Purple Team

Purple Team

این دوره‌ی جامع به گونه‌ای طراحی شده تا شما با گذراندن آن، انواع تیم‌های امنیتی، ساختار تهدیدات APT و تکنیک‌های پیشرفته‌ی اخذ دسترسی اولیه، جمع‌آوری اطلاعات، گسترش دسترسی، پایدارسازی دسترسی، حملات اکتیو دایرکتوری، Lateral Movement و دور زدن راهکارهای امنیتی را به همراه روش‌های شناسایی و مقابله با این تهدیدات، ابزارهای دفاعی مدرن و بررسی چند سناریوی APT عملی، بیاموزید.

Active Directory Attacks

Active Directory Attacks

Active Directory یکی از اهداف اصلی نفوذگران و تیم‌های APT پس از اخذ دسترسی اولیه از زیرساخت سازمان است. با گذراندن این دوره‌ علاوه بر مرور مفاهیم مرتبط با ساختار ویندوز و Active Directory، انواع حملات سایبری مبتنی بر Active Directory در زمینه‌های مختلف مانند جمع‌آوری اطلاعات، گسترش دسترسی، دور زدن راهکارهای پیشرفته‌ی شناسایی و پایدارسازی دسترسی را خواهید آموخت.

Threat Hunting & Incident Response

Threat Hunting & Incident Response

در طی این دوره شما با انواع تکنیک‌ها، تاکتیک‌ها و به طور کلی روش کار مهاجمین سایبری پیشرفته و تیم‌های APT آشنا شده و روش‌های شکار این تهدیدات، تحلیل تکنیک‌ها و پاسخ به آن‌ها را به صورت عملی خواهید آموخت. به عبارت دیگر شما دانش مربوط به روش عملکرد و شکار انواع روش‌های مورد استفاده‌ی تیم‌های APT را مبتنی بر چارچوب MITRE ATT&CK و همچنین شیوه‌ی پاسخ به این حملات را کسب خواهید کرد.

مزایای راویـن برای سازمان‌ها

همگام با دانش روز دنیا
آموزش سناریو محور
مبتنی بر مسیرهای آموزشی

در مسیـر خودت باش.

یکی از اهداف اصلی آکادمی راوین، ارایه‌ی آموزش کاربردی به علاقه‌مندان امنیت سایبری است تا این افراد با گذراندن موفقیت‌آمیز دوره‌های آموزشی، بتوانند در موقعیت‌های شغلی دل‌خواه خود در داخل یا خارج از کشور مشغول به کار شوند.

مشاهده‌ی مسیرهای آموزشی

سازمان خود رابا آگاهی ایمن کنید…

شماره تماس با مشاوران آکادمی راوین
۰۲۱-۹۱۶۹۳۰۲۳