رویداد یلدای سرخ‌آبی چیست؟

یلدای سرخ‌آبی، قرار سالانه‌ی آکادمی راوین با مخاطبان و همراهان خود است که در آخرین روزهای پاییز و با شروع فصل زمستان، برگزار می‌شود. در این رویداد، در کنار فرصت استفاده از تخفیف‌های ویژه‌ی ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی، برنامه‌هایی از جنس میز گفت‌وگو، مصاحبه و سرگرمی، در حوزه‌ی امنیت سایبری تولید و ارائه می‌شود.

...

یلدای سرخ‌آبی ۱۳۹۹

اولین رویداد یلدای سرخ‌آبی با ویدیوی «پیش‌درآمدی بر یلدای سرخ‌آبی» افتتاح شد. در این ویدیو با حضور «یاشار شاهین‌زاده» و «علی‌رضا وزیری»، در فضایی تاریک و غیرجدی، کمی با فضای امنیت سایبری ایران و استانداردهای امنیتی سازمان‌‌ها شوخی کردیم. در میز گفت‌وگوی اصلی که با ارتباط ویدیویی با «وحید معصومی» و «سروش نیک‌پور» همراه بود، در خصوص فضای امنیت سایبری کشور، گفت‌وگوی چالشی کردیم. در نهایت مصاحبه‌ای با «بهروز صادقی‌پور»، باگ‌هانتر برجسته‌ی ایرانی داشتیم.

مهمانان برنامه

ویدیوهای رویداد یلدای سرخ‌آبی

یلدای سرخ‌آبی ۱400

در یلدای سرخ‌آبی سال ۱۴۰۰، با «ادوارد اسنودن»، افشاگر معروف آژانس امنیت ملی آمریکا مصاحبه کردیم! این مصاحبه‌ی طنز، با تکنولوژی دیپ‌فیک تولید شد. در میز گفت‌وگوی اصلی برنامه، در دو بخش، با حضور «مهدی میرسلطانی»، «مهدی حاتمی»، «برنا نعمت‌زاده» و «محمدامین کریمان» به چالش‌های امنیت دفاعی در کشور و نقد رویکرد سازمان‌ها در مواجهه با مخاطرات امنیتی پرداختیم. همچنین، در خصوص تاریخچه و سیر مواجهه‌ی شرکت‌ها با شکارچیان آسیب‌پذیری صحبت کردیم. در دومین یلدای سرخ‌آبی، مصاحبه‌‌هایی با «میلاد سجادی» و «علی آهنگری» از متخصصان و مدیران قدیمی حوزه‌ی امنیت سایبری ایران نیز داشتیم.

مهمانان برنامه

ویدیوهای رویداد یلدای سرخ‌آبی

یلدای سرخ‌آبی ۱۴۰۲

بعد از یک‌ سال وقفه‌ی ناخواسته، دوباره در سال ۱۴۰۲ با یلدای سرخ‌آبی در کنار شما خواهیم بود. سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه، ۲۸ تا ۳۰ آذر، هر شب ساعت ۲۰، یک گفت‌وگوی ویژه برای شما پخش می‌کنیم و همچنین، تا ۳ دی، امکان استفاده از تخفیف‌های فوق‌العاده‌ی ثبت‌نام در دوره‌های پیش‌روی آکادمی راوین را خواهید داشت.
در این کمپین سه‌روزه، با ثبت‌نام به‌صورت اقساطی در دوره‌های آکادمی راوین، برای هر دوره ۱۵ درصد تخفیف و برای ثبت‌نام در سه دوره و بیشتر، ۲۰ درصد تخفیف برای هر دوره خواهید داشت. همچنین، در این کمپین با ثبت‌نام نقدی در دوره‌های آکادمی راوین، ۲۵ درصد تخفیف و برای ثبت‌نام نقدی در سه دوره و بیشتر، ۳۰ درصد تخفیف برای هر دوره خواهید داشت.
در چهار شرایط تخفیفی بالا که اشاره شد، برای استفاده از تخفیف ۲۵ درصدی خرید نقدی یک یا دو دوره، می‌توانید به‌صورت مستقیم از سایت آکادمی، خرید خود را انجام دهید؛ اما برای استفاده از شرایط تخفیفی ۱۵ و ۲۰ درصدی اقساطی و ۳۰ درصدی خرید نقدی سه دوره و بیشتر، باید درخواست خود را در تلگرام به واحد آموزش آکادمی راوین ارائه کنید. همچنین، جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نام و اطلاعات دوره‌ها، به صفحه‌ی تقویم آموزشی آکادمی راوین مراجعه کنید.

مهمانان برنامه

ویدیوهای رویداد یلدای سرخ‌آبی